FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

Adana ESOB Başkanı Sözütek: “Rekabet Bitti, Şimdi Hizmet Zamanı”

Adana ESOB Başkanı Sözütek: “Rekabet Bitti, Şimdi Hizmet Zamanı”
  • Genel
  • 02 Nisan 2019
  • 0 YORUM
  • 72 KEZ OKUNDU
Spread the love

Adana (CUHA) – Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, 31 Mart Yerel Seçimlerinin geride kaldığını belirterek, “Rekabet sona erdi. Şimdi uyum ve birliktelik içerisinde Adana’ya ve Adanalılara hizmet etme zamanıdır” dedi.

Sözütek, yaptığı açıklamada, 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde Adanalıların desteğini alarak seçilen belediye başkanlarını kutlarken, yeni dönemin Adana’ya ve Adanalılara hayırlı olması temennisinde bulundu. Yerel seçimlerinin geride kaldığını hatırlatan Sözütek, şunları ifade etti:

“Şimdi ilk iş olarak, seçim atmosferinden biran önce çıkılmalı, ülkemizin birinci gündem maddesini oluşturan ekonomiye odaklanılmalıdır. Yeni dönemle birlikte, ekonomik göstergelerde olumlu gelişmelerin yaşanması, sanayicimizin, tüccarımızın, çiftçimizin, işçimizin ve özellikle ekonominin bel kemiğini oluşturan esnaf ve sanatkarlarımızın yaşadığı sorunların çözüme kavuşturulması, ekonomik ve sosyal anlamda daha iyi konuma ulaşmalarının sağlanması için gerekli olan çalışmalar ivedilikle hayata geçirilmelidir.”

Yerel seçim sonuçlarına göre Adana için yeni bir dönemin başladığını vurgulayan Sözütek, şunları ekledi:

“Yerel seçime katılımın yüksek olduğu Adana’da hemşehrilerimiz vatandaşlık görevlerini yerine getirerek demokrasiye sahip çıkmışlardır. Adanalılar olarak seçilen belediye başkanlarımızdan beklentimiz dünü unutup Adana’ya ve Adanalılara hizmet etme noktasında uyum ve işbirliği içerisinde çalışmaya başlamaları, Türkiye’nin incisi güzel Adana’mıza hizmete kaldığı yerden devam etmeleridir. Birlik ve beraberlik içerisinde atılacak adımlar Adana’yı, çağdaş şehirleşme, huzur ve güven ortamı ile Türkiye’ye örnek olacak bir kent haline getirecektir. Kentimizin sosyal, ekonomik yönden gelişmesi ve kalkınması adına tek bir dakikayı bile kaybetme lüksümüz yoktur. Adana’da örgütlü en büyük meslek guruplarından birisi olarak, seçilen belediye başkanlarımızın Adana’ya ve Adanalılara bu anlayışla hizmet edecekleri yönünde inancımız tamdır. Bu vesile ile 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Adanalıların takdiriyle göreve gelen belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımız kutluyor, şahsım, teşkilatımız, tüm esnaf ve sanatkarlarımız adına yeni dönemin Adana’ya ve Adanalılara hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ