FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

AK Parti Acilen Özüne Dönmeli

AK Parti Acilen Özüne Dönmeli
  • Genel
  • 18 Nisan 2019
  • 0 YORUM
  • 147 KEZ OKUNDU
Spread the love

İslami kesimde müthiş bir sekülerleşme, batılı hayat tarzı hikayesi var. Konforizm, rantçılık almış başını gidiyor, duyarsızlaşıyor. İlk iki dönem mütevazı, sıcakkanlı olan vekillerin yerini kibir abidesi almış, görüşmeyi bırak randevu bile alamıyorsun. Parti genel merkezde ve parti il teşkilatlarında, hatta atanan her bakanım ardından parti gençlik kollarından gelmiş hiç kamu tecrübesi olmayan özel kalem müdürü, yardımcısı adı altında bacak kadar bebeler kibrinden geçilmiyor.

Bu ne ya?

Bence beka meselesi bu. Senin İslam’ı adam gibi temsil etmen lazım. Sen AKP’lisin, senin için gece gündüz dua eden anneler , babalar var. Şuan AK Partinin en büyük rakibi AK partili olmuştur. Taniki o kişilere ne kadar AK Partili denirse.

Rant, kibir, duyarsızlaşma. Mücahit olarak yola çıkan insanların zamanla müteahhite dönüşmesi sonunda da her şeye müsaite dönüşmesi. AKP bu hale dönüşmüştür. Çok merak ediyorum reisin bunlardan hiç mi haberi yok. Aslında bu durum sadece AK Parti’nin değil Türkiye’nin altını oyuyor. Başkan Recep Tayyip ERDOĞAN bunların üzerine gidemez ise başımız belada.

İstanbul büyükşehir belediyesini Ak Parti kaybetti. Parti Seçim başkanı Ali İhsan Yavuz ikide bir ; “FETÖ’den ihraç edilenlerin yakınları sandık görevlisiydi demiş. Sayın Yavuz vatandaş demezmi, iktidar sensin sen neden öyle kişilerin görevlendirildiğini seçimden önce dikkat etmedin, il ve ilçe seçim kurulunu iktidar mı oluşturuyor yoksa muhalefet mı? Mazbata kırizinde akrabalık bu kadar önemliyse Sayın bakan Pekdemir ve tutuklu kardeşi, sayın İsmail Karaman ve firari damat, Lahey büyükelçimiz Şaban Dişli ve tutuklu kardeş …

Vatandaş herşeyden haberi var. Allah Reis’i Korusun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ