FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

Kul’u için Allah’ı terketmek

Editör

Editör

Spread the love

Bırakın bu tür provokatörlüğü. Derdiniz cumhuriyet tarihi boyunca cami ve cami cemaati!

Ezan, hutbe, diyanet neden sizleri bu kadar geriyor. Asıl derdiniz, din, diyanet ve cami, bunlar çok şükür varlar ve hep varolacaklar.

30 Ağustos Zafer Bayram’ında hutbede Mustafa Kemal Atatürk’ün ismi zikredilmemiş. İyi ozaman artık bırakalım haşa hutbede ayeti, hadis-i şerifi bugün zafer bayramı Mustafa Kemal Atatürk, ve diğer komutanları, bir sonraki hafta 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk, Turgut Özal’ın ölümü, Adnan Menderes’in idamı, vb……

Sosyal medyadaki bu görüntüler dinle diyanetle ilgisi olmayan provokatör güruhun camideki provakasyonlarının görüntüsüdür. Hutbede Atatürk denmiş, denmemiş faslı bahane.

Bu tür zevatlar puslu havayı severler. Fırsatı kazaya bırakmadılar.

Çok güzel proveke ediyorsunuz…
Bu ne ilk ne de son olacak.

Bakıyoruz kelli felli sanılan zevatlar sosyal medyada çarşaf çarşaf paylaşımlar yapıyorlar. Paylaslarımda dine camiye nefretlerini öyle kusuyorlar ki anlatamam. Aman efendim artık bundan böyle camiye gitmeyeceğini, bu imamların arkasında namaz kılmayacaklarını, diyanetin imamlarına cenaze namazlarını kıldırmaması için vasiyet birkacaklarını. Güleyim de boşa gitmesin.

İmamlar da sizin leşlerinizi yıkamak ve cenaze namazınızı kıldırmak için ölüyorlardı. Varisleri ve yol arkadaşları Ezanı yasaklamış camilere hayvan sokmuştu. Biz camilerimize hayvan sokmayız artık, o provokatörlere duyurulur .

Yine yazmış çok bilmisin birisi, “Diyanet bizim vergilerimizle ayakta duruyor, hakkımı helal etmiyorum”. Öldüğünde gasılhanede ödemeni yaparlar hiç canını sıkma, daha da alacağın kalmışsa münker nekir sana takdim eder.

Hz. Ömerin güzel bir sözü aklıma geliyor. Dininizi iyi öğrenin yoksa yaşadığınızı din zannedersiniz. Maalesef ki insanlar dinlerini inançlarını neye inanacaklarını bilmez haline geldiler. Orası Allahın evidir. Yazık!!!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ