FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

Künye

Spread the love

ÜNVANI

https://sanalgazete.net

KURUCU
Adı Soyadı: Arif TOPAL
(ariftopal@hotmail.de)

Kuruluş Tarihi: 

2018

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Adı Soyadı: Arif TOPAL

YAZARLAR

  1. Bilal Oldaç
  2. Ömer OKYAY
  3. Muharrem ÖKTEM
  4. Talip IŞIK

YAZILIM

Yazılım Şirketi: Safir Tema
Tema Adı: 
Poyraz WordPress Teması

HOSTING ve DOMAIN SERVİSİ
Hosting Şirketinin Adı:
Natro

ADRES – TELEFON
– ANKARA
– 0535 305 51 67

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(ariftopal@hotmail.de)

NoT: Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. https://sanalgazete.net yazıların sorumluluğunu almaz.

NoT: Platformumuzda bulunan araştırmaların bir çoğu, GoogleWikipediaYouTube gibi platformlar ile doğruluğu teyit edilerek, özgün ve samimi bir dil kullanılarak paylaşılmaktadır. Platformumuz, bilim ve teknolojinin evrensel ve insanlık için olduğu düşüncesini benimsemektedir.

Gizlilik Politikası

1-) Sanalgazete.net interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. https://sanalgazete.net bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir. Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda https://sanalgazete.net bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.

2-) https://sanalgazete.net platformuna yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcıların girmiş olduğu içerikten sorumlu değildir. https://sanalgazete.net  istediği zaman içeriği kaldırma ya da düzenleme hakkını saklı tutar.

3-) https://sanalgazete.net platformunda editörlük veya herhangi bir içerik sağlayıcı olarak görev yapan kullanıcılar, hiç bir şekilde hak talep etmeden bunu gönüllü olarak yapmayı kabul etmiştir.

4-) https://sanalgazete.net bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir. https://sanalgazete.net haber sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır. https://sanalgazete.net, içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

5-) https://sanalgazete.net tek taraflı olarak kullanıcıyı platformdan uzaklaştırmak için üyeliğini veya aboneliğini bitirme hakkını ve yine tek taraflı olarak platformda çalışan editör veya herhangi bir içerik sağlayıcı olarak görev yapan kullanıcının üyeliğini, fes etme hakkını saklı tutar ve bu kullanıcılar herhangi bir hak talep edemezler.

Sonuç olarak; fikirleri ile yazılı ya da görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yasal Bilgilendirmeler İçin

https://sanalgazete.net haber sitesi‘nin yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri İLETİŞİM sayfamız üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızca incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: