FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

Adana 2. Amatör Kümede Mücade Eden Toroslar 1922′ de Hedef Büyük

Adana 2. Amatör Kümede Mücade Eden Toroslar 1922′ de Hedef Büyük
Spread the love

Adana 2. Amatör küme (C) grubunda mücadele eden Toroslar 1922 Gençlik Spor liderliği bırakmıyor.

Averajla geçtiği rakibi Kabasakalspor’ un hükmen galip geldiği haftada Toroslar 1922 liderliği rakibine bırakmadı. Kılıçlıspor engelini 4-0 ile geçti.

18 yaş ortalamasına sahip genç takımın antrenörü Ferhat Bulut: Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ancak ondan daha önemli olanın ise takım oyunu sisteme ve taktiğe bağlı kalmak olduğunu belirterek takımının performansından memnun olduğunu belirtti. Son 5 haftada şampiyonluk için mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceklerini söyleyen antrenör Bulut; Kılıçlıspor maçında, maçın başından sonuna kadar sisteme ve taktiğe bağlı kalan söylediklerimi sahada eksiksiz uygulayan oyuncularına teşekkür ederek oyuncularına güvendiğini söyledi.

Toroslar 1922 hafta arası oynanacak maçlarda bay olarak geçmesine rağmen U-19 kategorisinde mücadeleye devam ediyor haftada 2 maç oynayan Toroslar 1922,  2 kategoride de şampiyonluk kovalıyor.

Kulüp başkan yardımcısı ve yardımcı antrenör Emrah Adıgüzel’de; “Her yönüyle kulüp olma yolunda, kurumsallaşma yolunda büyük adımlar attıklarına da vurgu yapan Adıgüzel, ” Bu seneki bütçemiz çok kısıtlı. Biz kısıtlı kaynakları doğru bir şekilde kullanıyoruz. Doğru bir bütçe yönetimi gerçekleştiriyoruz, hiç bir şekilde kulübün tek bir kuruşunu bile israf etmiyoruz. Mali yapımız oldukça iyi. Bir çok kulübün borç batağında olduğu liglerimizde hiç bir kişiye ve kuruma borcumuz bulunmamaktadır. Futbolcularımız o kadar vefa gösteriyorlar ki, bir çok zaman maçın yapılacağı  stada dahi kendi imkanları ile geliyorlar.

Altyapıya da önem verdiklerinin altını çizen Toroslar 1922 Kulüp Başkan yardımcısı Adıgüzel, Altyapıdaki tüm kategorilerde takımlarının olduğunu, çok kısa zamanda Allah’ın izniyle hiç kimsenin hayal bile demediği yerlerde mücadele edeceklerini” söyledi.

Kaynak:https://www.adanaliyik.net/genel/toroslar-in-liderlik-inadi-devam-ediyor/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ