FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

Trump’ın masaj salonu bağlantısı soruşturuluyor

Spread the love

ABD’de Demokratlar, Trump’ın, masaj-fuhuş salonu zinciri sahibi olan Li ‘Cindy’ Yang ile bağlantısına dair iddiaların soruşturulmasını istedi.

Trump’ın masaj salonu bağlantısı soruşturuluyor
Spread the love

Önemli bir çoğunluğun başkanlıktan azledilmesini istediği Donald Trump’ın başı bu kez de masaj-fuhuş salonu zincirinin sahibi Floridalı Li ‘Cindy’ Yang ile olan bağlantısı nedeniyle derde girdi.

Demokratların Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ve Senato’daki Grup Başkanı Chuck Schumer’in öncülüğünde yayımlanan mektupta, FBI’dan, Yang’in toplum içinde iddia edilen faaliyetleriyle Başkan Trump’ın bağlantısının incelenmesi istendi.

Trump'ın masaj salonu bağlantısı soruşturuluyor

‘İNSAN KAÇAKLIĞI YAPILIYOR, KADINLAR SEKS İŞÇİLİĞİNE ZORLANIYOR’

Mektupta, Yang tarafından kurulan salon zincirinde insan kaçakçılığı ve fuhuş yapıldığı, kadın mültecilerin seks işçiliğine zorlandığı gibi iddiaların da aydınlatılması talep edildi.

Mektubun ayrıca Demokrat senatörlerden Mark Warner ile Dianne Feinstein ve yine Demokrat Parti milletvekilleri Adam Schiff ile Jerry Nadler tarafından da imzalandığı kaydedildi.

Trump'ın masaj salonu bağlantısı soruşturuluyor

Mektupta, iddiaların doğruluğunun ispatı halinde ciddi karşı casusluk kaygılarını artıracağını belirtildi. Ancak Yang’ın avukatı Michelle Merson, müvekkilinin iddiaları reddettiğini söyledi. Merson, “Bayan Yang, bu konuyla ilgilenmiyor. Çünkü kendisi doğru söylediği için bunun kendisini bağlamayacağını söyledi” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ