FLAŞ HABER

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Sanalgazete.net

Türkiye, Türkiye’den büyüktür!

Arif TOPAL

Arif TOPAL

Spread the love

Türkiye, Türkiye’den büyüktür!

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan “Dünya 5 ‘ten büyüktür deyip küresel sisteme meydan okuduğunda adı “Diktatör” e çıkmıştı.

Dünya beşten büyüktür lafını hazmedemeyenler, şimdiler de 95 ülkenin yardım istediği Türkiye’ min dünyadan büyük olduğunu, hasedinden çatlayarak izlemeleri gayet normal.

Ülkemiz 4 milyon mülteciye kapısını açar, yeryüzündeki bütün mazlumların imdadına koşar, Cumhurbaşkanımız sömürülenler için “Dünya beşten büyüktür” diye emperyalistlere meydan okur, sömürgecilerin 100 yıllık planlarını bozar ama bizim EZİKLER görmez.

Dünya beşten büyüktür derken boşa konuşmuyordu. İspanya, İtalya, İran, Bosna, Sırbistan, Makedonya derken İngiltere, …. ve sırada yardım isteyen İsrail.

Biz beşi çoktan aştık, bu ülkede yaşayıp halâ batıya hayranlık duyanlara sevgiler…

Dünyanın süper gücü olarak kabul edilen ülkelerin sağlık durumları ortadayken bizim şehir hastanelerine karşı kara propaganda yapanlar utanmıyor mu?

Utanmazlar çünkü utanacak yüzleri yok…

İyilik yap denize at, balık bilmezse halik bilir. Türkiye 191 ülke arasından en çok insani yardım yapan ülke olarak birinci sıraya yükseldi, bu gurur hepimizin! Haydi, yüksek sesle haykıralım:

Dünya beşten büyüktür!

Türkiye, Türkiye’den büyüktür!

Sadece 83 milyon vatandaşımızın değil, dünyanın neresinde olursa olsun zor durumda olan herkesin umuduyuz İşbirliği, dayanışma ve barışın sembolü olarak, her daim dünyanın vicdanı olmaya devam edeceğiz.

Ne demiştik, One mınute.

Ne demiştik, Dünya beşten büyüktür.

Ne demiştik, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.

Şu iyi biline ki; “Recep Tayyip Erdoğan sıradan biri değildir. Patenti Türk Milletine ait, dünya mazlumlarının duasıyla tescillenmiş, One mınute ve Dünya beşten büyüktür güvence belgeli marka bir liderdir.”

Önümüzdeki 100 yıl bizimdir İNŞALLAH.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ